Przeprowadzki Żoliborz

Żoliborz to jedna z lewobrzeżnych dzielnic Warszawy, która jednocześnie jest najmniejszą spośród nich. Ciekawa jest geneza nazwy „Żoliborz”, która wywodzi się z francuskiego „Joli Bord”, co oznacza „Piękny Brzeg”. Niemal jedna trzecia powierzchni dzielnicy to tereny zielone – nic dziwnego, że uważa się ją za piękne miejsce. Sześć parków i Sady Żoliborskie – nie brakuje terenów rekreacyjnych po lewej stronie Wisły. Obecni i potencjalni mieszkańcy potrafią to docenić, dlatego Żoliborz jawi się jako jedno z najbardziej pożądanych miejsc pośród obecnych i przyszłych mieszkańców Warszawy.    

Przeprowadzka Żoliborz

Przeprowadzki Żoliborz – czy zieleń to jedyny powód, ze względu na który mieszkanie na Żoliborzu zdaje się być rozsądnym i wartym poważnego rozważenia pomysłem? Zdecydowanie nie! Potencjał lewobrzeżnej dzielnicy jest znacznie większy i zdecydowanie warto go odkrywać – kawałek po kawałku.

Interesujący punkt na mapie Żoliborza to wspomniane już Sady Żoliborskie – osiedle mieszkaniowe zaprojektowane jeszcze w latach sześćdziesiątych minionego wieku. Na terenie Sadów znajdują się budynku mieszkaniowe oraz przemysłowe, które aktualnie są przejmowane przez kreatywnych deweloperów i zamieniane w nowoczesne mieszkania. Na terenie dzielnicy znajduje się także część cmentarza na Powązkach, Cytadela Warszawska, Muzeum Sportu i Turystyki oraz Fort Sokolnickiego. Dobra wiadomość dla tych, którzy poszukują rozrywki jest taka, że na Żoliborzu mieszczą się teatry: Komedia I Trzyrzecze oraz kino Wisła otwarte w 1961 roku.

Lewobrzeżna warszawska dzielnica pełna jest zagadek i paradoksów – nowoczesność przeplata się tutaj z topornym, ale klimatycznym socrealizmem. Ta niesamowita mieszanka przyciąga zarówno mieszkańców Warszawy, jak i przyjezdnych, którzy dopiero rozpoczynają życie w stolicy.

Przeprowadzka z Express-Przeprowadzki

Potencjał Żoliborza jest ogromny – dzielnica stale rozwija się, ewoluuje i dlatego chyba nigdy nie straci tego „czegoś”, co niewątpliwie ma w sobie. Jako profesjonalna firma Express-Przeprowadzki służymy pomocą Klientom, którzy zdecydują się przenieść lub stworzyć swój dom właśnie tam. Pomagamy w organizacji całego przedsięwzięcia, realizując najtrudniejsze zadania. Działamy sprawnie, w czym pomaga nam nie tylko nowoczesne i rozbudowane zaplecze techniczne, ale również doskonała znajomość topografii miasta. Wiemy np. w jaki sposób się poruszać, aby ominąwszy korki, szybko i bezpiecznie znaleźć się w określonym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielić takiej pomocy, na jaką Państwo liczą. Powierzane nam rzeczy traktujemy z wielką ostrożnością – przenosimy i transportujemy je tak,  by nie doznały żadnego uszczerbku. Przed załadunkiem dokładnie i fachowo zabezpieczamy wszystkie przedmioty, które mogłyby ulec uszkodzeniu w trakcie przewozu.  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią naszej oferty i skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w realizacji skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest przeprowadzka.