Przeprowadzki Wołomin

Wołomin to miasto położone w województwie mazowieckim, na równinie wołomińskiej. Znajduje się 20 km od Warszawy i wraz z Otwockiem, Pruszkowem, Piasecznem czy Grójcem należy do aglomeracji warszawskiej. Jest siedzibą powiatu wołomińskiego oraz gminy o tej samej nazwie. Miasto jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi częściami Polski oraz innymi państwami – przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie 634, 635 oraz 628 i międzynarodowa linia kolejowa E75 Warszawa – Sankt Petersburg.

Cały powiat wołomiński może pochwalić się około 1000 różnych dóbr kultury (np. kościoły, neobarokowe pałace, dworki czy pomniki), z czego najwięcej z nich znajduje się właśnie w Wołominie. W tym mieście usytuowany jest m.in. Dom nad Łąkami, czyli rodzinna posiadłość znanej, polskiej pisarki, Zofii Nałkowskiej. Co ciekawe, początki tego miasta sięgają XV wieku – w dawnych czasach znane było jako miejscowość letniskowa. Dziś ze względu na dużą ilość terenów zielonych, do Wołomina chętnie przyjeżdżają mieszkańcy Warszawy i okolic. I nic dziwnego, że równie często się do niego przeprowadzają!

Przeprowadzki Wołomin – co trzeba wiedzieć?

Organizacja przeprowadzki na terenie Wołomina to nasza specjalność. Od wielu lat zajmujemy się transportem prywatnym, firmowym oraz instytucjonalnym; z naszej oferty mogą skorzystać zarówno małe mieszkania, jak i całe domy, biura czy firmy. Transport pianin, antyków, sejfów czy kas pancernych nie stanowi dla nas problemu – podczas podróży te przedmioty wymagają szczególnego traktowania, więc odpowiednio je zabezpieczamy. Naszym klientom zapewniamy kartonowe pudła, szerokie taśmy klejące, pasy, gąbki, styropian oraz opakowania na kwiaty i inne delikatne przedmioty.

Przeprowadzki Wołomin – jak je zorganizować?

Firma Express Przeprowadzki gwarantuje profesjonalne, szybkie i bezpieczne wykonanie przenosin z Wołomina do dowolnego miejsca w Polsce lub docelowo do tego miasta. Wykonujemy usługi związane z samym transportem, jak i organizujemy ekipę zajmującą się wnoszeniem przewożonych towarów do nowego miejsca zamieszkania. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę przeprowadzkową, która w profesjonalny sposób zatroszczy się o Państwa przedmioty podczas podróży. Wszystkie usługi świadczymy w pełni profesjonalnie, 7 dni w tygodniu i przez całą dobę. Przeprowadzki Wołomin to nasza specjalność – jesteśmy ekspertami w swoim fachu, a usługi wykonujemy kompleksowo.

Wycenę przygotowujemy indywidualnie i w zależności od wielu czynników. Na cenę usług przeprowadzki Wołomin wpływają m.in. odległość między miastami, ilość i rodzaj przewożonego mienia oraz jego gabaryty. W koszta należy włączyć również warunki na miejscu załadunku i rozładunku (wysokość pięter, winda lub jej brak); na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. W celu ustalenia kosztów przeprowadzki zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych przez nas usług oraz do kontaktu!