Przeprowadzki Włochy

Włochy – choć nazwa kojarzy się przede wszystkim z krajem usytuowanym na południu Europy, stosuje się ją także wobec jednej z warszawskich dzielnic. Ta część miasta graniczy z Ursusem – od zachodu, z Bemowem i Wolą – od północy, a także z powiatem pruszkowskim – od południa. Osiedla występujące w ramach dzielnicy to: Nowe Włochy, Okęcie, Jadwisin, Zbarż, Opacz Wielka, Paluch, Gorzkiewki, Raków, Wiktoryn, Salomea, Stare Włochy, Solipse, a także Budki Szczęśliwickie i Załuski. Dlaczego warto tutaj zamieszkać? Istnieje kilka ważnych powodów, o których poniżej.  

Przeprowadzka Włochy

Przeprowadzki Włochy – dzielnica położona jest na obrzeżach miasta, jednak nie można narzekać na komunikację z centrum. Ilość połączeń nie jest mała. Nie istnieje jednak konieczność dojeżdżania do pracy na drugi koniec miasta, ponieważ Włochy wyróżniają się ze względu na dostępność miejsc pracy – na 36 tysięcy mieszkańców przypada aż 30 tysięcy stanowisk do obsadzenia.

Zabudowę dzielnicy można uznać za kameralną, a to ze względu na nieznaczną wysokość budynków. Są niskie, ponieważ na terenie wspomnianej części miasta znajduje się największy w Polsce port lotniczy – kiedyś Warszawa-Okęcie, a dziś lotnisko im. Fryderyka Chopina. Włochy rozwijają się prężnie, jeśli chodzi o gospodarkę – panują tam korzystne warunki, które przyciągają inwestorów, nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Położenie komunikacyjne dzielnicy także uznaje się za korzystne i nie chodzi tutaj wyłącznie o obecność lotniska, ale o to, że przez Włochy, a właściwie przez Okęcie, przebiegają dwie trasy wylotowe z Warszawy – Aleje Jerozolimskie i Aleja Krakowska.

Włochy, obok Wilanowa, Bemowa, Woli oraz Bielan, wzbudzają najmniej negatywnych skojarzeń wśród mieszkańców Warszawy. Wysokość zaludnienia dzielnicy utrzymuje się na umiarkowanym poziomie, dlatego nie mamy tutaj do czynienia ze zgiełkiem, hałasem. Co ważne, ceny nieruchomości są niższe niż w Śródmieściu, na Woli czy nawet na Ochocie. Deweloperzy chętnie wybierają Włochy jako miejsce realizacji swoich inwestycji budowlanych.

Przeprowadzka z Express-Przeprowadzki

Włochy mają sporo do zaoferowania swoim mieszkańcom. Dzielnica prężnie się rozwija i z każdym rokiem zyskuje na atrakcyjności. Tym, którzy zdecydują się tam zamieszkać, oferujemy swoją pomoc. Firma Express-Przeprowadzki – pomagamy naszym Klientom stawić czoła pakowaniu, transportowaniu i wnoszeniu mebli, sprzętu elektronicznego, a także wszystkich drobiazgów i większych przedmiotów, bez których trudno na co dzień funkcjonować. Troszczymy się o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia. Z tym, co nam Państwo powierzają, obchodzimy się wyjątkowo ostrożnie – wiemy, że to, co posiadają nasi Klienci, ma wartość nie tylko materialną, ale i sentymentalną. Działamy szybko, dokładnie i dotrzymujemy umów, a przy tym oferujemy Państwu konkurencyjne ceny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty, którą przygotowaliśmy. Z chęcią odpowiemy na ewentualne pytania.