Przeprowadzki Piastów

Piastów to należąca do aglomeracji warszawskiej miejscowość. Położona w województwie mazowieckim, jest najmniejszą gminą na jego terenie, a jednocześnie należy do najgęściej zaludnionych. Od centrum stolicy jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów – mieszkańcy Piastowa często pracują lub uczą się w Warszawie, lecz codzienne powroty do domu nie są dla nich problemem. To podstołeczne osiedle, które jest doskonale skomunikowane z centrum: przez Piastów przebiegają m.in. droga wojewódzka nr 719, trzy linie kolejowe oraz warszawska Szybka Kolej Miejska. Przeprowadzka do Piastowa ma wiele zalet – jeśli ją rozważasz, skorzystaj z naszych usług!

Przeprowadzki Piastów – dlaczego warto?

Dlaczego warto przeprowadzić się do Piastowa? Po pierwsze, jest to miejscowość położona bardzo blisko Warszawy – dojazd do centrum stolicy jest bardzo prosty, szybki i wygodny dzięki drodze krajowej oraz pociągom. Swoje przystanki w Piastowie posiadają także Koleje Mazowieckie (w kierunkach Grodzisk Mazowiecki,Skierniewice, Warszawa i Otwock); kursuje także SKM, która jest komfortowa i jeździ z dużą częstotliwością. Piękna przyroda Piastowa sprawia, że warszawiacy często uciekają poza obręb stolicy i wybierają bliższe naturze tereny. Miasto słynie z zielonych parków, bliskości lasu oraz wyjątkowej atrakcji, jaką jest dąb szypułkowy „Bartuś” – w swoim obwodzie ma ponad 270 cm, a jego wysokość osiągnęła ponad 22 metry! W połowie lat 80. trafił na listę pomników przyrody, ale nie jest jedynym pięknym okazem natury w Piastowie. Wyjątkowym miejscem w mieście jest także Biały Pałac – to jego najbardziej znany zabytek, w którym w latach 20. mieszkał sam Charles de Gaulle! Choć obecnie budynek nie jest w najlepszym stanie, miłośnicy historii z pewnością chętnie go odwiedzą! Piastów słynie z prężnie działającego przemysłu elektrycznego (początki to już lata 20. XX wieku!), chemicznego oraz gumowego. Pod względem pracy jest to doskonałe miejsce dla osób wyspecjalizowanych w tych branżach, ale również w wielu innych.

Przeprowadzki Piastów – skorzystaj z usług profesjonalisty!

Planujesz przeprowadzkę do Piastowa, ale nie wiesz, jak ją zorganizować? Jeśli zastanawiasz się nad przenosinami, najlepiej jest zlecić je profesjonalnej firmie. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu, zagwarantujesz bezpieczny transport swoich mebli i rzeczy osobistych oraz będziesz mógł w spokoju cieszyć się nimi na nowym miejscu.

Przeprowadzka nie musi być stresującym wydarzeniem – wystarczy, że powierzysz ją ekspertom w tej dziedzinie. Z Express Przeprowadzki punktualnie, bezpiecznie i tanio zmienisz miejsce zamieszkania: nasza firma gwarantuje szybkie, sprawne przenosiny oraz wysoką jakość oferowanych usług. Przeprowadzki prywatne, firmowe czy instytucjonalne nie stanowią dla nas problemu: kompleksowo zajmujemy się każdą z nich. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie wszystkich sprzętów do podróży, demontaż i montaż mebli, kartony do pakowania oraz utylizację rzeczy niepotrzebnych. Na swoim koncie mamy także transport antyków, pianin i innych instrumentów muzycznych czy kas pancernych. Wycena przygotowywana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników – pełen cennik znajduje się na naszej stronie internetowej.