Przeprowadzki Otwock

Otwock to miasto położone w województwie mazowieckim, nad rzeką Świder. Od stolicy oddalone jest o około 23 km i jest siedzibą powiatu otwockiego; wraz z Pruszkowem, Piasecznem czy Grójcem wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. W związku z położeniem w Dolinie Środkowej Wisły, miejscu obfitym w wodę starorzecza z najważniejszej rzeki w Polsce, tereny wokół Otwocka są pełne zieleni – znajduje się tam Mazowiecki Park Krajobrazowy. Miasto znane jest m.in. z wybudowanej pod koniec XIX w. Kolei Nadwiślańskiej, wraz z którą do Otwocka zaczęli zjeżdżać się kuracjusze – leczono w nim choroby płuc. W uzdrowisku Otwock Sanatoryjny przebywały tak znane osobistości, jak marszałek Józef Piłsudski czy noblista Władysław Reymont.

Ze względu na bliską odległość od Warszawy oraz doskonałe połączenie z innymi miastami Polski, Otwock jest częstym celem weekendowych wypadów mieszkańców Warszawy. Przez to miasto przebiegają droga krajowa nr 17 (tzw. Szosa Lubelska), oraz Wał Miedzeszyński, czyli droga wojewódzka nr 801. Nie ulega wątpliwości, że warto odwiedzić Otwock, a nawet się tam przeprowadzić!

Planujesz przeprowadzkę na terenie Otwocka? Wybierz naszą firmę!

Firma Express Przeprowadzki od lat zajmuje się przeprowadzkami na terenie całego kraju, ale naszą specjalnością jest Otwock. Usługi wykonujemy starannie, szybko i bezpiecznie, a z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci prywatni, jak i firmy. Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań, firm i biur; żadne z tych przestrzeni nie stanowi dla nas problemu. Zajmujemy się także transportem wielkogabarytowych towarów, takich jak np. fortepiany, i pianina, czy też przedmiotów wymagających specjalnej ochrony: antyków, mebli, kwiatów czy szkła. Zapewniany kompleksową organizację przeprowadzki – posiadamy specjalne kartony przeznaczone do pakowania przedmiotów, taśmy, folie bąbelkowe dla kruchych towarów, pianki, styropiany. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu rzeczy w transporcie nie ma zagrożenia, że coś się zniszczy lub uszkodzi. Jeśli meble wymagają demontażu, po przewiezieniu na nowe miejsce składamy je z powrotem. Wszystkie przedmioty wnosimy, a w razie potrzeby pomagamy rozpakować solidniej zabezpieczone rzeczy.

Przeprowadzki Otwock – jaką firmę wybrać?

W naszej firmie wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie, 7 dni w tygodniu i przez całą dobę. Przeprowadzkę organizujemy do dowolnego miejsca w Polsce, a w zależności od potrzeb klienta możemy ją zorganizować za granicę, np. do Belgii lub Francji. Przeprowadzki Otwock to nasza specjalność i możemy pochwalić się sprawdzoną ekipą przeprowadzkową, która zadba o profesjonalny transport cennych przedmiotów. Oferujemy także utylizację niepotrzebnych rzeczy: odbierzemy i przewieziemy w bezpieczne miejsce to, co zużyte lub niebezpieczne.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie przeprowadzek, a w dodatku oferujemy najkorzystniejsze ceny. Wycenę przygotowujemy indywidualnie i w zależności od wielu czynników, m.in. odległość między miastami, rodzaj i gabaryty przewożonego mienia, warunki załadunku i rozładunku. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.