Przeprowadzki Marki

Marki to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej – leży na wschód od stolicy i jest od niej oddalone o około 18 kilometrów. Miejscowość znajduje się w bliskiej odległości od drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok) oraz na skrzyżowaniu z drogami wojewódzkimi: w kierunku nowego Dworu Mazowieckiego i Płońska. Marki słyną z pięknych terenów zielonych (np. parki miejskie) oraz z prężnie działających zakładów przemysłowych. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy Warszawy tak chętnie przeprowadzają się do tego miasteczka – jeśli męczy ich wielkomiejski tryb życia, z przyjemnością wracają na spokojniejsze tereny.

Przeprowadzki Marki. Dlaczego warto się przenieść?

Mieszkanie w Markach ma wiele plusów. Po pierwsze, prężnie rozwijający się przemysł – liczne fabryki i zakłady oferują bogate możliwości zatrudnienia. Liczne cegielnie, fabryki farb, okładzin czy siedziby form z branży spożywczej umożliwiają szybkie znalezienie dobrej pracy. Marki słyną także ze swoich terenów zielonych – w obrębie miasta znajduje się rezerwat przyrody Horowe Bagno. Jest to torfowisko, na którym można znaleźć liczne gatunki roślin objętych ścisłą ochroną, takie jak np. rosiczki, goździki czy grzybienie białe. Z kolei na terenie XIX-wiecznego parku znajduje się wiele pomników przyrody, w tym wyjątkowy dąb Gajosa – może się on poszczycić obwodem 636 cm i niemal 30-metrową wysokością. Również bliskość rzek, Długiej i Czarnej, stwarza wiele pięknych miejsc na piesze wędrówki czy wycieczki rowerowe – niedaleko położone jest Jezioro Czarne, nazywane inaczej Kruczkiem. Najwyższym punktem w okolicy jest Horowa Góra – to wzniesienie ma wysokość niemal 110 metrów nad poziomem morza!

Przeprowadzki Marki – zorganizuj je z nami!

Organizacja przeprowadzki na terenie Marków to nasza specjalność. Od wielu lat zajmujemy się transportem prywatnym, firmowym oraz instytucjonalnym; z naszej oferty mogą skorzystać zarówno małe mieszkania, jak i całe domy, biura czy firmy. Transport pianin, antyków, sejfów czy kas pancernych nie stanowi dla nas problemu – podczas podróży te przedmioty wymagają szczególnego traktowania, więc odpowiednio je zabezpieczamy. Naszym klientom zapewniamy kartonowe pudła, szerokie taśmy klejące, pasy, gąbki, styropian oraz opakowania na kwiaty i inne delikatne przedmioty.

Firma Express Przeprowadzki gwarantuje profesjonalne, szybkie i bezpieczne wykonanie przenosin z Marek do dowolnego miejsca w Polsce lub docelowo do tego miasta. Przeprowadzki Marki to nasza specjalność – jesteśmy ekspertami w swoim fachu, a usługi wykonujemy kompleksowo. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę przeprowadzkową, która w profesjonalny sposób zatroszczy się o Państwa przedmioty podczas podróży. Wykonujemy usługi związane z samym transportem, jak i organizujemy ekipę zajmującą się wnoszeniem przewożonych towarów do nowego miejsca zamieszkania. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług!