Przeprowadzki Białołęka

Białołęka jest jedną z warszawskich dzielnic i znajduje się na prawym brzegu Wisły. W tej części miasta żyje niespełna 113 tysięcy osób – tyle co w dość pokaźnym mieście. Od południa Białołęka graniczy z Targówkiem – linię graniczną wyznacza Trasa Toruńska. Na zachodzie Wisła oddziela dzielnicę od Bielan i Łomianek. Na północy znajdują się gminy: Jabłonna i Nieporęt, a na wschodzie – Marki. Białołęka, podobnie jak Ursynów, zyskała opinię „sypialni Warszawy”. Osoby, które przez przeważającą część dnia pracują w stolicy, wieczorem powracają do swoich mieszkań usytuowanych w opisywanej dzielnicy.

Przeprowadzka Białołęka

Przeprowadzki Białołęka – dlaczego warto rozważyć taką możliwość? Względnie duży dystans od centrum wywiera wpływ na ceny mieszkań, które w Białołęce kosztują zdecydowanie mniej niż na Śródmieściu. Nie tylko ceny nieruchomości świadczą o atrakcyjności dzielnicy. Nęcąco prezentuje się na przykład jej przemysłowa część, przy czym nie chodzi o walory natury estetycznej, ale raczej o te związane z ekonomią. Obecność dużych zakładów zapewnia dostęp do miejsc pracy. W Białołęce znajdują się liczne firmy budowlane. Poza tym mieści się tutaj elektrociepłownia Żerań, drukarnia wydawnictwa Agora, Polfa Tarchomin SA czy Coca-Cola HBC Polska. Względnie duża odległość od centrum, jak widać, nie musi być problemem, ponieważ można z powodzeniem funkcjonować w samej Białołęce.

W dzielnicy nie brakuje również zieleni, a to przecież niezmiernie istotne, jeśli chodzi o wybór miejsca do życia – szczególnie jeśli znajduje się ono w dużym mieście. Na terenie Białołęki mieszczą się dwa parki (każdy o powierzchni przekraczającej 30 tys. metrów kwadratowych) kilka zieleńców, a także rezerwaty przyrody. W tych ostatnich można podziwiać nie tylko roślinność i tereny nadrzeczne, ale także ptactwo wodno-błotne, które szczyt swojej aktywności przeżywa wiosną.

Przeprowadzka z Express-Przeprowadzki

Życie na obrzeżach Warszawy może być przyjemne, szczególnie gdy spędzamy je w dzielnicy takiej jak Białołęka. Nic dziwnego, że mieszkańcy innych części stolicy, a nawet kraju, rozważają osiedlenie się właśnie tam. Jeśli Państwo poważnie myślą o dokonaniu takiej zmiany lub nawet planują, jak ją przeprowadzić, firma Express-Przeprowadzki poleca się do usług. Jesteśmy rzetelnymi specjalistami w swoim fachu, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności z zakresu logistyki, a także dysponują nowoczesnym i stale modernizowanym zapleczem technicznym. Cenimy Państwa czas, dlatego działamy sprawnie, jednocześnie dokładając wszelkich starań, by przetransportować powierzone nam mienie w nienaruszonym stanie. Ceny, jakie oferujemy, są wyjątkowo atrakcyjne w zestawieniu z jakością świadczonych usług – staramy się udowodnić, że można realizować każde zlecenie na najwyższym poziomie, jednocześnie nie zawyżając stawek. Uczciwość i nastawienie na Klienta – to wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. Wiemy, jak są ważne, dlatego pielęgnujemy je i przekazujemy wszystkim pracownikom, jakich zatrudniamy.