7 cech, którymi powinna cechować się profesjonalna firma przeprowadzkowa

Wybór nie powinien być trudny

Decydując się na wybór firmy przeprowadzkowej, trzeba kierować się nie tylko portfelem, ale przede wszystkim rozsądkiem. Dlaczego akurat tak? Korzystanie z tanich usług może przynieść więcej szkód niż jest to warte. Uszkodzenie naszych dóbr materialnych, spóźnienia w wykonaniu usługi czy nieuprzejma ekipa to tylko podstawowe kwestie, z którymi możemy się spotkać decydując się na tańszą opcję. Zatem co cechuje profesjonalną firmę, taką jak naszą, i co wyróżnia nas na tle pozostałych firm przeprowadzkowych? Przedstawimy to w kilku punktach.

1. Biurokracja? Tak!

Jesteśmy firmą działającą w 100% legalnie. Mamy wszelkie certyfikaty, uprawnienia i zezwolenia, które pozwalają nam w pełni funkcjonować na rynku. Dzięki legalności naszej działalności, każdy z pracowników otrzymuje pensje na czas oraz szereg świadczeń socjalnych. A zadowolony pracownik, to pracownik w pełni oddający się swoim zadaniom. Poza tym oferowane przez nas umowy dotyczące zarówno zatrudnienia, jak i oferowanych usług mają moc prawną, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient może spać spokojnie.

2. Opakowania i pakowanie

Jako firma trudniąca się przeprowadzkami na życzenie klienta możemy podjąć się również dodatkowych zadań. Mając do dyspozycji szereg materiałów w postaci kartonów, pudeł i taśm, jesteśmy przygotowani na ewentualnie pakowanie dóbr materialnych. Wiemy, jak ciężki jest to proces, lecz nasza doświadczona załoga w szybki i bardzo bezpieczny sposób jest w stanie podjąć się tej misji.

3. Siła we flocie

Posiadamy szereg aut przystosowanych do przewożenia zarówno przedmiotów małych, jak i wielkogabarytowych. Jesteśmy też na tyle elastyczni, że możemy w przypadku bardziej złożonych przeprowadzek, wysłać nawet kilka aut, aby w jak najszybszym czasie zakończyć proces przeprowadzki.

4. Doświadczona załoga

Dobierając pracowników do naszej firmy, kierowaliśmy się nie tylko nagromadzonym doświadczeniem, ale również miłym przysposobieniem. Wiemy, jak wiele znaczy przeprowadzka w miłej atmosferze, a do tego nasza załoga została wręcz stworzona. Dodatkowo nasi ludzie posiadają odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają im nie tylko prowadzić auta, ale również korzystać z dodatkowych urządzeń wspomagających proces związany z przeprowadzką.

5. Konkurencyjna cena

Szeroko pojęty rynek sprawia, że ceny oferowane przez firmy przeprowadzkowe są niekiedy bardzo zróżnicowane. Pomijając dwie skrajności, jakimi są ceny zaporowe oraz te najniższe nijak przekładające się na jakość usług, warunki kosztowe oferowane przez nas są bezdyskusyjnie konkurencyjnie.

6. Bezpieczeństwo gwarancją sukcesu

Kwestią, do której przywiązujemy największą wagę, jest bezpieczeństwo. Dotyczy ono zarówno naszych pracowników, klientów oraz dóbr materialnych. Dbamy o każdy detal, aby w trakcie przenosin nie dochodziło do przykrych incydentów, mogących w dużym stopniu splamić dobre imię naszej firmy.

7. Indywidualne podejście do klienta

Wiemy, że każdy z nas jest inny, i każdy ma inne wymagania czy potrzeby. Decydując się na usługi przeprowadzkowe, zdecydowaliśmy się na wychodzenie naprzeciw wymaganiom klienta. Jesteśmy skłonni dostosować się do wytycznych danej osoby, nie zamykamy się hermetycznie tylko i wyłącznie na swój sposób działania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, co na rynku jest naprawdę na wagę złota.